The Extra Mile Fund

We geloven dat persoonlijke groei, leiderschap en de ontwikkeling van soft skills niet alleen plaatsvinden in de collegezaal, maar juist ook daarbuiten. Werkgevers kijken niet alleen naar diploma's en studieresultaten. Juist studenten die initiatief tonen, zichzelf blijven ontwikkelen en extra ervaring opdoen, onderscheiden zich. Daarom ondersteunt The Extra Mile Fund extra-curriculaire activiteiten die door en voor studenten worden georganiseerd.

Deze activiteiten bieden studenten de kans om nieuwe ervaringen op te doen, hun netwerk uit te breiden, elkaar te inspireren en vaardigheden te ontwikkelen die van grote waarde zijn binnen hospitality en daarbuiten. Groepen studenten kunnen een bijdrage aanvragen voor activiteiten die persoonlijke ontwikkeling, leiderschap en verbinding binnen de HMSM-community stimuleren.

Student stands in front of the smart board in the classroom and gives presentation to his fellow students at the hotel school maastricht.

 

Het fonds ondersteunt een breed scala aan initiatieven, zoals workshops, bedrijfsbezoeken, netwerkactiviteiten, wedstrijden, challenges, excursies en evenementen. De activiteiten moeten toegankelijk zijn voor HMSM-studenten en bijdragen aan hun persoonlijke en professionele ontwikkeling.

Als manager weet je uit eigen ervaring dat de meest waardevolle lessen vaak buiten de collegezaal worden geleerd. Met jouw bijdrage geef je studenten de kans om initiatief te nemen, zichzelf uit te dagen en te groeien. Een investering in The Extra Mile Fund is daarom meer dan een donatie. Het is een investering in de volgende generatie hospitality professionals.

Voorbeelden van activiteiten

  • Workshops over innovatie, ondernemerschap of welzijn
  • Hospitality competities en challenges
  • Netwerkevents met professionals uit het werkveld
  • Excursies en bedrijfsbezoeken
  • Activiteiten gericht op leiderschap en persoonlijke ontwikkeling

Wat biedt het fonds?

Goede ideeën verdienen de kans om uitgevoerd te worden. Het fonds biedt een financiële bijdrage voor essentiële organisatiekosten, zoals sprekers, locaties, materialen of reiskosten, waardoor activiteiten toegankelijk worden voor meer studenten. Het fonds financiert maximaal 50% van het totale budget. Daarnaast moet minimaal één aanvullende financieringsbron aanwezig zijn.

Hoe meer studenten kunnen deelnemen en hoe groter de impact van de activiteit, hoe groter de kans op ondersteuning.

Onze andere fondsen

First Generation Fund
Entrepreneur Fund
Global Talent Fund

#

Amy Keulen

Vierdejaarsstudent Amy Keulen nam in 2024 deel aan het Excellence Programme en was later twee keer extern coördinator.

'Deelname aan dit programma was een van de beste beslissingen van mijn studententijd. Deze ervaring heeft niet alleen mijn organisatorische vaardigheden verbeterd, maar me ook zelfvertrouwen gegeven. Extra-curriculaire activiteiten zoals deze zijn sterk afhankelijk van financiering. Zonder een goed budget kunnen we geen inspirerende gastsprekers ontvangen of een professionele pitch organiseren.'